Путін порівняв лідера російських комуністів з Бабою-Ягою

Російський прем'єр Володимир Путін заявив Геннадію Зюганову, що його фракція комуністів ставиться до бюджету завжди критично, як "А Баба-Яга проти!".

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін на зустрічі з головами партій ЛДПР і КПРФ Володимиром Жириновським і Геннадієм Зюгановим порівняв лідера комуністів з Бабою-Ягою.

Путін згадав про мультфільм, випущений до московської Олімпіади-80, у зв'язку з постійної критикою з боку КПРФ статей російського бюджету.

"Геннадій Андрійович, я розраховую, що ваша фракція, як завжди, серйозно і критично розгляне всі основні статті бюджету", - звернувся до нього Володимир Путін.

"Все правильно сказали: як завжди! Ми, як завжди, серйозно ставимося", - одразу ж одповів йому Зюганов.

На що Путін продовжив: "І завжди критично ... Як у тому мультфільмі, пам'ятаєте: "А Баба-Яга проти!" і засміявся.

За даними журналістів, у відповідь Зюганов дорікнув Путіну "даремно ви так".

"У нас завжди сто варіантів. І Кудрін. Вперше прийшов до нас, ми висловилися з приводу деяких проблем в бюджеті, там є явні діри ... Верстатобудування, машинобудування ... У освіту треба вкладати краще, весь світ вкладає ... Кудрін все вислухав", - розповів Зюганов.

Напередодні Держдума РФ ухвалила в першому читанні і в цілому уточнений проект бюджету на 2010-2012 роки. Відповідно до законопроекту, дефіцит федерального бюджету РФ в 2010 році становитиме 2 трлн 381 млрд рублів, або 5,3% від ВВП, запланованого на рівні 45 трлн 175 млрд рублів.

Читайте також:

Зюганов закликав Україну об'єднатися з Росією та Білоруссю

Путін порівняв Ходорковського з Аль Капоне

Жириновський придбав собі могилу за 2 мільйони

Путін вирішив помирити Лукашенка і Мєдвєдєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: