Путін почав друкуватися в журналі "Русский пионер"

В колонці журналу "Русский пионер" Путін розповів про своє бачення кадрової політики і ставлення до звільнень.

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін вперше за час політичної публічної кар'єри розпочав вести власну колонку в журналі "Русский пионер". Першою "пробою пера" для Путіна став матеріал на тему, чому не можна звільняти людей, а якщо звільняти, то як, і яким чином він сам це робить.

"Звільнити людину - серйозне питання", - пише Путін в номері журналу, який надійде в продаж 29 травня.

"Я, на відміну від колишніх, радянських керівників, завжди роблю це особисто... Я зазвичай викликаю людину в кабінет і прямо віч-на-віч говорю: є конкретні претензії - такі й такі. Якщо ви вважаєте, що це не так, не відповідає дійсності, то, будь ласка, ви можете боротися з цим, оскаржувати", - пише Путін.

"Інколи зі сторони здається, що людину треба просто мітлою гнати. Але я вас запевняю, що це не завжди так. В жодному випадку не можна людину ганьбити позаочі, не можна звільнити і викинути геть лише тому, що хтось щось тобі сказав про цю людину... Я занадто добре розумію, що в таких випадках часто має місце складна політична боротьба", - наголошує російський прем'єр у колонці, яка називається "Чому важко звільнити людину".

На його думку, до кадрових перестановок потрібно ставитись обережно.

"Глибоко переконаний, що від постійних перестановок краще не буде. Ні справі, ні людям. Ті, кого пересадили, завжди говоритимуть: "Ну, нам тепер півроку треба, аби роздивитися", - зазначив прем'єр.

"І головне: я чітко розумію, що інші, які прийшли на місце звільнених, будуть такими ж, як і їхні попередники: хтось знатиме суть проблеми гірше, хтось краще, хтось взагалі ні в чому розбиратися не буде. У результаті ж вийде те ж саме, що й було, якщо не гірше", - вважає Путін.

Та й взагалі, на його думку, робота з людьми, перш за все особиста робота, особистий контакт - це речі, які потрібні не лише для звільнення.

"В будь-якому разі, головне, що завжди повинен пам'ятати керівник будь-якого рівня, - на ньому лежить відповідальність, яку він нікому не може передати і розслабитися", - зазначає голова російського уряду.

Читайте також:

Росія не дає Україні кредит, тому що його витратять на вибори

Путін розповів, чим його не влаштовує Ющенко

70% росіян не вірять, що Мєдвєдєв і Путін живуть "на копійки"

Путін дав журналістам покататися на своєму авто

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: