Путін пояснив, чому ховає свою родину

Російський прем’єр зазначив, що його родина не прагне публічності. Тим більше в Росії, де так багато проблем, пов’язаних з тероризмом.

Сім'я Володимира Путіна не з'являється на публіці через загрозу тероризму. Про прем'єр-міністр РФ заявив в інтерв'ю Ларрі Кінгу, яке було показано в ефірі CNN.

"У нас в країні багато проблем такого роду, тому ми просто зобов'язані думати про безпеку членів сімей, насамперед, дітей", - сказав Путін.

До того ж, зазначив Путін, ні його дружина, ні дочки не прагнуть до публічності. Ларрі Кінг, задаючи питання про дружину Путіна, назвав її "першою леді", на що Путін поправив інтерв'юєра, сказавши, що перша леді - це все ж дружина президента.

Нагадаємо, що особисте життя прем'єра Путіна і членів його сім'ї є в Росії забороненою темою для публічних дискусій і матеріалів друку.

Вперше Марія та Катерина мигцем з'явилися на людях літом 2004 року, під час здачі вступних іспитів в Санкт-Петербурзький державний університет. Марія була зарахована на денне відділення біолого-грунтового факультету СПДУ.

У червні всі викладачі вузу отримали строгу вказівку: не говорити про дочок Путіна ні слова. За повідомленнями пітерської преси з тих пір жодна з дочок Путіна так і не з'явилася в стінах університету.

У західній пресі з'являлися відомості, що дочка Путіна Марія вийшла заміж на грецькому острові Санторін 11 червня 2005, а церемонія одруження нібито пройшла в православному соборі в місті фірі.

Про Катерину говорили, що вона постійно живе в Мюнхені, а минулого місяця корейські ЗМІ повідомляли, що вона нібито збирається вийти заміж за корейця.

Читайте також:

Інтерв'ю Володимира Путіна: Новой гонки вооружений не будет

Корейський "наречений" дочки Путіна: "Я з нею не одружуюся!"

У Сеулі дізналися, що дочка Путіна виходить заміж за корейця

Доньку Путіна "видали" заміж за олігарха

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: