Путін поїхав до Туреччини владнати енергетику

Головною темою переговорів стануть питання співпраці двох країн у галузі енергетики. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін знаходиться в Анкарі з робочим візитом на запрошення голови уряду Туреччини Тайіпа Ердогана. Турецькі ЗМІ називають візит російського прем'єра "історичним". Відразу після церемонії зустрічі прем'єри почали переговори в форматі "один на один".

Передбачається, що за результатами переговорів Путіна і Ердогана буде підписано кілька міжурядових угод, в тому числі що стосуються нафти, атомної енергетики та двосторонньої торгівлі. Як раніше повідомляли в уряді РФ, мінімум таких угод буде 6, максимум - 11. Буде підписано близько 20 двосторонніх документів.

Головною темою переговорів стануть питання співпраці двох країн у галузі енергетики.

Будуть розглянуті питання будівництва газопроводу "Блакитний потік - 2", який планується прокласти до Ізраїлю, реалізації проекту будівництва газопроводів "Південний потік", нафтопроводу "Самсун - Джехан", будівництва російською стороною газового сховища під озером Тузгелю.

У переговорах Путіна і Ердогана по "Південного потоку" візьме участь прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі.

Як повідомлялося, Росія відмовилася приєднатися до Енергетичної хартії з питань енергоефективності та відповідним екологічним аспектам.

Читайте також:

Туреччина дасть дозвіл Росії на будівництво газогону в обхід України

Транспортувати газ в обхід Росії погодились п’ять країн

Росія категорично відмовилася приймати Енергетичну хартію

Про загрозу нападу на Росію повідомлятиме Польща

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: