Путін прагне, щоб ЄС не покладав відповідальність за виконання Мінських угод винятково на Росію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Саме за це на РФ були накладені санкції.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що країни-члени ЄС не повинні покладати всю відповідальність за виконання Мінських угод лише на РФ.

Про це він заявив після зустрічі з італійським прем’єром Джузеппе Конте, передає ТАСС.

"Я говорив про це на зустрічі з італійськими друзями. Не можна весь час вимагати від Росії виконання тих же Мінських угод навіть в тій частині, яка від нас взагалі ніяк не залежить", - повідомив Путін.

За його словами, потрібно "спокійно розібратися" хто і які має виконувати домовленості, а не "перекладати всю відповідальність на одну зі сторін". Зокрема, Путін закликав українську владу скасувати указ про економічну блокаду окупованих територій Донбасу.

"Ну чому ви ніколи не питаєте українських партнерів: "Коли ви це зробите?" Ми ж не можемо це зробити за них! Ну давайте я видам цей указ, що це буде тоді", - заявив він.

Нагадаємо, на початку червня президент Франції Емануель Макрон вважає, що формат "Великої вісімки" (G8) може відновитися лише тоді, коли Москва забезпечить реалізацію Мінських угод, а в Україні припиниться війна.

Відео На передовій відбулось чергове розведення сил за мінськими домовленостями

Біля Станиці Луганської українські військові полишили свої позиції. Там, на передовій, вони відійшли вглиб од лінії фронту. Таким чином українська сторона виконала одну з останніх мінських домовленостей, незважаючи на щоденні стрілецькі обстріли з боку бойовиків та відсутність головної умови розведення - тижня цілковитої тиші. Чи зробили те саме дзеркально окупанти, ствердно говорити підстав немає. Спостерігачі ОБСЄ запевняють, що так.    

На передовій відбулось чергове розведення сил за мінськими домовленостями

Залиште свій коментар

Вибір редакції