Путін пригрозив США: Підрахуйте дальність і швидкість наших перспективних систем зброї

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він звинуватив Штати у порушенні договору про ліквідацію ракет.

Президент Росії Володимир Путін пригрозив США "асиметричною" відповіддю на розміщення американських ракет у Європі.

Про це він заявив 20 лютого під час послання Федеральним зборам.

Путін також звинуватив США у "грубому порушенні" положень договору про ліквідацію ракет розміщення Штатами установок, придатних для запуску "Томагавків" у Європі.

Разом з цим російський лідер сказав, що Росія хоче мати "рівноцінні, рівноправні і дружні" відносини з США. Він переконує, що Росія нікому не загрожує, а всі дії в сфері безпеки мають винятково "оборонний характер".

"Ми не зацікавлені в конфронтації. Ми не хочемо її, тим паче з такою глобальною державою як США. Але схоже наші партнери не помічають як і якими темпами змінюється світ. Куди він рухається. Вони продовжують руйнівну і явно помилкову політику", - заявив Путін.

За його словами, серед керівного класу США багато як "талановитих" людей так і тих, хто "надмірно захоплений ідеєю своєї винятковості і переваги над рештою світу".

"Зрозуміло, це їхнє право думати так, як вони хочуть. Але рахувати-то вони вміють? Уміють, напевно. Нехай порахують дальність і швидкість наших перспективних систем зброї", - пригрозив Путін.

"Ми просимо лише про це. Нехай спочатку підрахують, а вже тільки після цього ухвалюють рішення, які можуть створити додаткові серйозні загрози для нашої країни. І зрозуміло призведуть до відповідних дій з боку Росії, безпека якої буде надійною і безумовно забезпеченою", - додав президент РФ.

Разом з цим він заявив, що РФ готова до переговорів щодо роззброєння, проте "стукати в зачинені двері більше не буде". "Почекаємо, доки наші партнери дозріють, усвідомлять рівноправність діалогу з цієї теми", - підсумував Путін.

ВідеоМосква услід за Вашингтоном призупиняє участь у договорі про ліквідацію ракет середньої та малої дальності

З такою заявою виступив Володимир Путін. Днем раніше про неефективність договору заявив Дональд Трамп. У Білому Домі пояснили - Москва останні кілька років цю домовленість постійно порушувала й на базі старої розробила нову крилату ракету для балістичного ракетного комплексу "Іскандер". 

Москва услід за Вашингтоном призупиняє участь у договорі про ліквідацію ракет середньої та малої дальності

Нагадаємо, 1 лютого, США оголосили про рішення призупинити участь у ДРСМД з 2 лютого. Про це намір США заявляли ще в середині січня. Цьому передувало звинувачення Росії в порушенні договору, оскільки остання, за словами представників американського Держдепу, розробляє крилаті ракети наземного базування середнього радіусу дії. І це прямо порушує договір. Президент США Дональд Трамп уже заявив, що Сполучені Штати почнуть підготовку військового відповіді на порушення Росією зобов'язань.

Путін у свою чергу заявив, що РФ призупиняє участь у ДРСМД і починає розробку гіперзвукової ракети.

Детальніше про ракетний договорі, чому США вирішили припинити участь у ньому і які наслідки це матиме для світу читайте за посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції