Путін прирівняв зниклих безвісти на ГЕС в Хакасії до загиблих

Компанія "РусГідро" прийняла рішення виплатити по 1 мільйону рублів сім'ям загиблих. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Володимир Путін на Саяно-Шушенській ГЕС
AFP
Прем’єр-міністр РФ Володимир Путін відвідав Саяно-Шушенську ГЕС
Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін розпорядився зрівняти суму виплат сім'ям загиблих і зниклих при аварії на Саяно-Шушенській ГЕС. Слова Путіна, який виступав на нараді з питань ліквідації наслідків аварії на ГЕС в хакаському селищі Черемушки.

Як повідомив Путін, компанія "РусГідро" прийняла рішення виплатити по 1 мільйону рублів сім'ям загиблих. "Це рішення правильне, але недостатнє. Ці виплати треба поширити і на сім'ї зниклих... Не треба робити вигляд, що щось комусь незрозуміло", - заявив прем'єр.

Він додав, що з федерального бюджету сім'ям загиблих і зниклих безвісти також буде виділена компенсація в розмірі 1 мільйона карбованців і одноразові виплати постраждалим.

Путін підкреслив, що також необхідно здійснити додаткові виплати, у тому числі для дітей, що не досягли 18 років. Крім того, він відзначив важливість вдосконалення законодавства в цій сфері. "Потрібно надати уряду можливість оперативно реагувати на події подібного роду", - заявив прем'єр.

Він закликав владу Хакасії і компанію "РусГідро" як можна швидше забезпечити людей роботою.

Аварія на Саяно-Шушенській ГЕС відбулася вранці 17 серпня. За останніми даними, в результаті неї загинули 26 чоловік, 49 пропали безвісти.

Читайте також:

Кількість жертв на Саяно-Шушенській ГЕС досягла 26 людей

Порушено кримінальну справу проти журналіста, який висвітлював аварію на ГЕС

Число загиблих при аварії на ГЕС в Хакасії зросло до 17 людей

Госпіталізований відповідальний за ліквідацію аварії на Саяно-Шушенській ГЕС

ВідеоНа Саяно-Шушенській ГЕС шукають людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: