Путін привезе на весілля глави МЗС Австрії козачий хор. Поїздка коштуватиме 1,8 млн рублів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Артисти оселилися за 9 км від місця, де будуть святкувати весілля.

Президент Росії Володимир Путін привезе на весілля глави Міністерства закордонних справ Австрії Карін Кнайсль державний Кубанський козачий хор. Поїздка ансамблю обійдеться російському державному бюджету в 1,8 млн рублів.

Про це повідомляє Російська служба Бі-бі-сі з посиланням на документи держзакупівлі.

Згідно з документами, козачий хор поїхав до Відня на період від 17 до 19 серпня. Всього вирушили 17 артистів ансамблю, вони вилетіли до Австрії з Краснодара через Стамбул. Троє музикантів привезли з собою баяни, один - контрабас.

Учасники хору будуть жити в готелі Loisium Wine & Spa Resort Südsteiermark на території федеральної землі Штирія - за 9 км від місця, де буде святкувати весілля австрійський міністр. Для хору замовлені номери двох типів. Сім з них коштують по 63 тисячі рублів за дві ночі, інші - за 90 тисяч рублів за дві ночі.

Художній керівник хору Віктор Захарченко відмовився розповідати про поїздку до Австрії, мотивуючи це тим, що "інформація в ЗМІ спотворюється". Генеральний директор хору Анатолій Ареф'єв підтвердив, що ансамбль летить до Відня.

"Мало що в житті може збігатися. Так, може збігатися. Але в Австрії багато подій відбувається, яке це відношення має? Я не можу підтверджувати те, що вже є в пресі", - сказав він.

Двоє музикантів хору 17 серпня опублікували в Instagram фотографії, на яких у геолокації були вказані місця, де святкуватиметься весілля австрійського міністра. Незабаром ці фото були видалені.

Раніше повідомлялося, що Путін планує відвідати весілля глави МЗС Австрії Карін Кнайсль цієї суботи. Австрійські дипломати вже назвали це "особистим візитом на приватне свято, з якого не слід робити зміну зовнішньополітичної позиції Австрії". У самій країні анонсований приїзд Путіна піддали критиці.

ВідеоПутін завітає до Німеччини вперше з моменту анексії Криму

Із візитом в Німеччині Путіна не запрошували цілих чотири роки, звідтоді, як той анексував Крим і розв'язав війну на українському Сході. Однак нині Ангелі Меркель є що обговорити з російським президентом. Говоритимуть, зокрема, про "Північний потік-2", проти якого гостро виступає США, втім Берлін, як і Москва, проект підтримує.

Путін завітає до Німеччини вперше з моменту анексії Криму

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції