Путін призначив нових головкома ВМФ РФ та командувача Чорноморського флоту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російський президент змінив керівництво флотів.

Президент Росії Володимир Путін призначив нового головнокомандувача Військово-морським флотом Росії, а також командувачів Північним та Чорноморським флотами.

Про це повідомив міністр оборони Сергій Шойгу, пише ТАСС.

"Указом президента Російської Федерації від 3 травня 2019 року під номером 203 призначені: головнокомандувачем Військово-морським флотом адмірал Євменов Микола Анатолійович, командувачем Північним флотом - віце-адмірал Моїсеєв Олександр Олексійович, командувачем Чорноморським флотом - віце-адмірал Осипов Ігор Володимирович", - зачитав він.

За словами Шойгу, адмірал Володимир Корольов, який очолював ВМФ РФ, завершив військову службу, якій віддав 46 років, і "за ці роки він багато зробив для зміцнення обороноздатності країни".

"Під його керівництвом сили флоту успішно боролися з міжнародним тероризмом, після тривалої перерви відновили присутність у Світовому океані. До складу Військово-морського флоту надійшли новітні підводні човни проектів "Борей" і "Ясен". Вироблено раціональні підходи до виконання програми кораблебудування до 2050 року", - додав міністр.

Зазначимо, Євменов до цього командував Північним флотом.

Нагадаємо, 2018 року Путін замінив командувача ЧФ Олександра Вітка в окупованому Криму, підозрюваного у злочинах проти України. Тоді віце-адмірала Олександра Мойсеєва було призначено командувачем Чорноморського флоту. А колишнього командувача флотом адмірала Олександра Вітка направили на нове місце військової служби - до головного командування ВМФ РФ.

Раніше головна військова прокуратура повідомила, що оголосила та вручила підозру командувачу Чорноморського Флоту РФ віце-адміралу Олександру Вітку у вчиненні особливо тяжких злочинів проти України. За даними ГПУ, офіційну підозру Вітку вручив кур'єр служби міжнародної доставки DIMEX за місцем перебування у Севастополі.

Проте пізніше головнокомандувач ЧФ РФ заперечив отримання підозри від української прокуратури. За даними прес-служби флоту, Вітко навіть не знав про її існування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції