Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін призначив одноразову матеріальну допомогу колишнім українським військовим-зрадникам у Криму

Російський президент підписав указ про відповідні виплати.

Президент Росії Володимир Путін підписав указ про виплату одноразової матеріальної допомоги колишнім військовим і співробітникам внутрішніх справ України, які живуть в анексованому Криму.

Відповідний документ опублікований на офіційному інтернет-порталі правової інформації РФ.

Згідно з указом від 9 квітня, виплати будуть здійснені колишнім співробітникам органів внутрішніх справ та органів безпеки України, а також колишнім військовим Збройних сил України, які стали інвалідами в результаті травми або захворювання, отриманого на службі, а також постійно проживали в Криму і Севастополі станом на 18 березня 2014 року.

Як зазначається, така ж матдопомога буде надана членам сімей загиблих під час виконання обов’язків цих категорій громадян.

"Розмір одноразової матеріальної допомоги визначається відповідно до законодавства, що діяло на території Республіки Крим та Севастополя до 21 лютого 2014 року, зменшується на суму раніше проведених виплат і перераховується в рублі за офіційним курсом Центрального банку РФ станом на 18 березня 2014 року", - йдеться у тексті.

Нагадаємо, раніше Путін підписав указ про право на забезпечення житлом колишніх українських військових, які живуть у Криму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції