Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін призначив забраного з України Вишинського до ради з прав людини

Очолив орган член керівництва партії "Єдина Росія".

Президент РФ Володимир Путін змінив склад ради з розвитку громадянського суспільства і прав людини. Як повідомляє Ехо Москви, з органу звільнені правозахисник Михайло Федотов, адвокат Павло Чіков, професор Ілля Шаблинський та політолог Катерина Шульман.

"Всі четверо дуже сильні і дуже шановні члени ради з чудовою людською і професійною репутацією, і їх відхід – це непоправна втрата для ради", - охарактеризував кадрове рішення президента член ради Микола Сванідзе.

СПЧ всё. Мир ему прахом Исключены — Федотов, Шульман, Чиков, Шаблинский, Бобров. Включены — Фадеев (член высшего совета...

Опубліковано Григорієм Мельконьянцом Понеділок, 21 жовтня 2019 р.

На їхні місця приходять досить одіозні персони. Зокрема, колишній керівник "РИА Новости Украина" Кирило Вишинський, засуджений в Україні за державну зраду, але звільнений під час великого обміну утримуваними особами у вересні цього року.

На чільне місце в раді висунуто Валерія Фадєєва – колишнього ведучого телевізійної програми "Время" та однієї з довірених осіб Путіна. Фадєєв також отримав повноваження радника президента РФ.

Рада з розвитку громадянського суспільства і прав людини є консультативним органом при президенті РФ, котрий має надавати главі держави інформацію в межах своєї компетенції та сприяти в реалізації гарантом російської конституції захисту прав і свобод людини і громадян.

Відео Кирило Вишинський – єдиний, хто з’являється в медіа РФ після обміну

Кирило Вишинський, якого серед бойовиків і зрадників обміняли на наших героїв, у Москві заявив про бажання повернутися до України і захищати своє ім’я у суді. Вишинський - головний редактор української служби "РІА Новості", якого в Україні затримали в 2018 році за інформаційну пропаганду на користь Росії.     

Кирило Вишинський – єдиний, хто з’являється в медіа РФ після обміну

Залиште свій коментар

Вибір редакції