Путін призначив Зубкова прем'єром

Путін призначив прем'єр-міністра відповідним указом, який підписав після схвалення Держдумою кандидатури Зубкова.

Володимир Путін призначив Віктора Зубкова прем'єр-міністром. Як повідомляє прес-служба Кремля, відповідний указ глава держави підписав в п'ятницю, після схвалення Держдумою кандидатури Зубкова.

Держдума дала згоду на затвердження Віктора Зубкова на посаді прем'єра РФ. Таким чином, він стає дев'ятим по рахунку главою кабінету міністрів в історії сучасної Росії з 1992 року.

За затвердження Зубкова проголосували 381 депутат, проти - 47, утрималися 8. Голосування було відкритим.

Новий прем'єр-міністр не пізніше, ніж через тиждень після призначення повинен представити президентові пропозиції про структуру федеральних органів виконавчої влади. Прем'єру також належить запропонувати голові держави кандидатури на посади заступників голови уряду і федеральних міністрів.

Сьогодні Віктор Зубков виступив за необхідність змінити структуру уряду і підвищити персональну відповідальність чиновників. Такі пріоритети Зубков виділив, виступаючи на пленарному засіданні Держдуми. 

"Пріоритетами роботи вважаю стратегічні орієнтири і програму конкретних дій, яка була зазначена у „Посланні президента Федеральним Зборам”, - забезпечення стабільності економічного і суспільного розвитку і додання більшої динаміки всій роботі уряду як за рахунок ефективнішої структури, так і підвищення персональної відповідальності чиновників", - сказав Зубков.

В середу Володимир Путін прийняв відставку прем'єра Михайла Фрадкова і вніс до Держдуми кандидатуру глави „Росфінмоніторинга” Віктора Зубкова на посаду голови кабінету міністрів.

У четвер Зубков зустрічався з думськими фракціями. Під час голосування за нового прем'єра кандидатуру Зубкова підтримали "Єдина Росія", " Справедлива Росія" і ЛДПР. Проти голосували члени фракції КПРФ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: