Путін про Ходорковського: у цієї людини кров на руках

Російський прем'єр вкотре заявив, що не буде втручатися у справу екс-глави ЮКОСа, але зазначив, що у Ходорковського "кров на руках".

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін заявив, що справа екс-голови ЮКОСа Михайла Ходорковського буде вирішуватися в судовому порядку.

Про це повідомив після зустрічі прем'єра з учасниками дискусійного клубу "Валдай" польський журналіст Адам Міхнік.

"Це справа судова, не буду втручатися, але у цієї людини кров на руках", - процитував журналіст слова прем'єра.

На його думку, Путін, кажучи про "справу Ходорковського", продемонстрував "персональну емоцію". Якщо на інші питання прем'єр відповідав спокійним тоном, жартував, то тут його інтонація змінилася, каже журналіст.

Раніше Путін вже заявляв, що не має ніякого відношення до другого процесу над екс-главою НК ЮКОС Михайлом Ходорковським і колишнім керівником НФО МЕНАТЕП Платоном Лєбєдєвим, але вважає, що вони несуть заслужене покарання.

Хамовнічеський суд Москви розглядає зараз другу кримінальну справу відносно Ходорковського і колишнього керівника МФО "Менатеп" Платона Лєбеєдєва. Раніше обидва були засуджені на терміни по вісім років позбавлення волі.

Говорячи про другий процес у справі ЮКОСу Володимир Путін також заявив: "Я коли дізнався про другий процес, дуже здивувався, запитав, що за процес, адже він вже сидить своє. Який другий процес? Але якщо такий процес йде, значить, в цьому є необхідність з точки зору закону. Не я веду цю справу!".

"Справа ЮКОСа" - одна з найгучніших в Росії за останні роки. Російська влада звинуватили керівництво найбільшої на той момент нафтової компанії країни в цілому ряді економічних злочинів. Згодом ЮКОС збанкрутував, а його активи відійшли державної "Роснефті". Багато хто на Заході досі вважають "справу ЮКОСу" політично мотивованим, проте російська влада це спростовує.

Читайте також:

Екс-менеджер ЮКОСа розповів, як йому пропонували обмовити Ходорковського

Путін: Ходорковський несе заслужене покарання

Ходорковського залишили під арештом до 17 листопада

Ходорковський і Лебедєв оскаржили в суді продовження терміну їх арешту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: