Путін про тандем з Мєдвєдєвим: "Ми - традиційної орієнтації"

Володимир Путін зізнався, що дружить з Дмитром Мєдвєдєвим багато років, але вони люди традиційної сексуальної орієнтації.

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін констатував, що в його взаєминах із президентом Дмитро Мєдвєдєвим немає жодних проблем і висловив сподівання, що так буде і надалі.

Відповідаючи на запитання італійської журналістки, яка назвала стосунки кремлівського тандема "шлюбом", Путін відповів: "Ми з Мєдвєдєвим традиційної орієнтації, і щодо шлюбних союзів ви загнули трошки".

"Але ми з ним товаришували, дружили багато-багато років, я про це вже говорив. І те, як ми вибудували роботу сьогодні - мені здається, ми можемо цим пишатися. Ми розділили компетенцію відповідно до Конституції та чинного в Росії законодавства", - сказав прем'єр на прес-конференції після закінчення переговорів зі своїм італійським колегою Сильвіо Берлусконі.

Путін наголосив, що робота на посаді прем'єр-міністра приносить йому задоволення.

"Те, чим я сьогодні займаюся, мені дуже подобається, тому що це реальне життя, реальна економіка і соціальна сфера. Від того, наскільки ефективно діє уряд, залежить життя, соціальне і економічне самопочуття мільйонів людей в Росії", - сказав він.

Нагадаємо, що Володимир Путін перебуває з візитом в Італії, де на віллі Джернетто під Міланом від підписав з італійським прем'єром Сильвіо Берлусконі низку угод. Тим часом Дмитро Мєдвєдєв прибув з дводенним державним візитом до Норвегії, де провів обід з норвезькими монархами.

Читайте також:

Мєдвєдєв пожалівся, що найскладніші рішення він ухвалює сам - без Путіна

У вживанні займенника "я" Мєдвєдєв обігнав Путіна на 5 позицій

Мєдвєдєв розказав, за яких умов вдруге стане президентом

Нове відео Димовського: хамить Мєдвєдєву і називає Путіна бидлом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: