Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава РФ заявив, що впевнений у своїй програмі.

Президент Росії Володимир Путін проголосував на президентських виборах на виборчій дільниці в Москві.

Свій бюлетень російський лідер заповнив на дільниці 2151, розташованій в Російській академії наук. На запитання про те, який результат він вважатиме успішним, відповів:  "Будь-який. Що дає право виконувати посаду президента".

Також у Путіна спитали, чи важко йому було віддати свій голос і чи голосував він "через не можу", повідомляє РИА "Новости".

"Чому через не можу? Я впевнений в правильності тієї програми, яку пропоную для країни", - сказав Путін, давши зрозуміти, що голосував сам за себе.

Як повідомлялося раніше, за крісло глави РФ борються вісім кандидатів: Сергій Бабурін (Російський загальнонародний союз), Павло Грудінін (КПРФ), Володимир Жириновський (ЛДПР), Володимир Путін (самовисуванець), Ксенія Собчак ( "Громадянська ініціатива"), Максим Сурайкін ( "Комуністи Росії"), Борис Тітов ( "Партія зростання"), Григорій Явлінський ( "Яблуко").

Вибори президента Росії відбуваються  18 березня  – у день, коли після так званого референдуму Путін "приєднав" Крим до РФ. 

ВідеоАваков висловив позицію МВС щодо виборів президента РФ на території України

Не допускати росіян до виборчих дільниць на території України. Таку позицію міністр висловив повіреному в справах Російської Федерації. Правоохоронці твердять, що дозволять голосувати лише російським дипломатам. Для громадян Росії установи будуть зачинені. Такі заходи, за словами урядовців, Україна вжила через проведення голосування на окупованих територіях.

Аваков висловив позицію МВС щодо виборів президента РФ на території України

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції