Путін проти "дурних заяв" Заходу

В ході зустрічі із західними журналістами в резиденції "Бочаров ручей" Володимир Путін зробив ряд заяв, що стосуються російської зовнішньої політики.

В ході зустрічі із західними журналістами в резиденції "Бочаров ручей", на якій був присутній кореспондент британської газети The Times, Володимир Путін зробив ряд заяв, що стосуються російської зовнішньої політики.

Зокрема, Путін заявив, що Заходу варто відмовитися від "дурної атлантичної солідарності" для поліпшення відносин з Росією.

Володимир Путін (Фото: img.vip.lenta.ru)
Lenta.ru
Володимир Путін просить Захід не вчити Росію жити
Російський президент повідомив, пише The Times, що західні країни і Євросоюз дотримуються застарілих позицій часів Холодної війни. Подібні стереотипи, на думку Путіна, "абсолютно неприйнятні" в економічних відносинах. Крім того, Володимир Путін закликав Захід "припинити читати Росії лекції про демократію".

"Ми візьмемо участь в будь-яких переговорах з нашими політичними партнерами, але, якщо вони хочуть від нас якихось дій, вони повинні бути конкретнішими. Якщо вони хочуть резолюції по Косово, давайте говорити про Косово. Якщо вони стурбовані ядерною програмою Ірану – давайте обговорювати Іран, але не демократію в Росії", - цитує газета слова президента.

Зустріч із західними журналістами і ученими в сочинській резиденції Путіна, четверта по рахунку, продовжувалася протягом трьох годин. Кореспондент The Times відзначає, що в ході зустрічі Володимир Путін продемонстрував журналістам блискуче знання статистичних даних та інших подробиць, що стосуються Іраку, Афганістану, світової економіки і макроекономіки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: