Путін: Росії вистачить газу на 100 років

Російський прем'єр заявив, що готовий забезпечити блакитним паливом і себе, і Європу.

Росія може забезпечувати Європу газом ще щонайменше впродовж 100 років.

Про це на спільній прес-конференції з прем'єр-міністром Угорщини Ференцом Дюрчанем заявив російський прем'єр Володимир Путін.

"Що таке незалежні джерела? Газ або є, або його немає. Назвати це можна, як завгодно. У Росії от є. І нам досить цих ресурсів для того, щоб задовольнити свої зростаючі потреби і потреби наших європейських споживачів щонайменше років на сто. Говорю це цілком відповідально, спираючись на серйозні дослідження", - сказав він.

Путін звернув особливу увагу на те, що з джерелами газопостачання в Європи проблем немає, але існують ускладнення з транзитними країнами.

Прем'єр РФ уточнив, що альтернативний газотранспортний проект "Набукко" не зменшує кількості транзитних країн. "Так, він обходить Україну - це правда, але він не зменшує кількості транзитних країн, а збільшує їх. Це і Азербайджан, Туреччина, Грузія, але й цього замало, бо наповнення не буде без приєднання до цього проекту, скажімо, Ірану", - підкреслив Путін.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр РФ заявив, що через події в Україні Росія буде змушена шукати альтернативні шляхи транзиту свого газу.

Путін критично поставився до обшуку, який СБУ провела у приміщенні НАК "Нафтогаз України", і звернув увагу на те, що спроба силових структур вилучити оригінали українсько-російських газових контрактів дискредитує Україну.

Також Путін звернув увагу на те, що Україна не виконала контрактні зобов'язання, взявши в Росії газ у менших обсягах, ніж домовлялася.

Читайте також:

Путін замислився про альтернативний газогін через дії СБУ

"Нафтогаз": СБУ порушить проти нас ще одну справу

СП знову звинуватив Тимошенко і Росію в газовій змові

Путін заступився за "Нафтогаз" і пообіцяв Україні проблеми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: