Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін розбрату: в Німеччині партії не можуть домовитися щодо відносин з Росією

Найбільш впливові німецькі партії виступають за кардинально різні варіанти - від "терплячої демократії" до нових санкцій.

У політичних партій у ФРН немає єдності в питанні про подальший курс щодо Росії. Якщо СДПН виступає переважно за діалог, то ХДС та "зелені" все частіше вимагають введення санкцій, - пише Deutsche Welle.

Між німецькими політичними партіями посилюються суперечки про правильний курс щодо Росії у зв'язку з конфліктом навколо Сирії. Заступник голови СДПН Торстен Шефер-Гюмбель наполягає на необхідності збереження добрих відносин з Москвою.

"Терпляча дипломатія, зміни через зближення і постійно відкриті переговорні канали - ось інструменти, які відкриють перспективу до світу і забезпечать розрядку у відносинах", - заявив він в інтерв'ю тижневику " Welt am Sonntag (WamS), оприлюдненому сьогодні, 9 жовтня.

У той же час представники ХДС та "зелених" виступають за більш жорсткий курс щодо Москви. "Я з тривогою спостерігаю, як все більше представників СДПН виступають за однакову дистанційованість від Москви і Вашингтона. Нам дійсно слід прояснити з США фундамент загальних цінностей після конфлікту навколо АНБ, однак при цьому не можна одночасно купуватися на стратегію Росії. Адже Росія намагається розколоти Захід, особливо, Європу", - сказав в інтерв'ю WamS експерт ХДС по зовнішній політиці Родер Кізеветтер.

Ще більш жорстко висловилася співголова фракції "зелених" у бундестагу Катрін Герінг-Эккардт. "Уряд ФРН має негайно запустити процедуру, спрямовану на введення нових санкцій проти Росії за її варварські дії в Сирії. Застосування противобункерных і бочкових бомб потрібно кваліфікувати як військовий злочин і прийняти відповідні юридичні заходи", - сказала вона в інтерв'ю тижневику Bilde am Sonntag.

Фотогалерея Пил та руїни. Reuters показало фото вщент зруйнованого унаслідок авіаударів Алеппо (9 фото)

Герінг-Эккардт також висловилася проти "візитів дружби" до президента Росії Володимиру Путіну. Вона констатувала, що недавня поїздка до Москви віце-канцлера ФРН Зігмара Габріеля "аж ніяк не сприяла поліпшенню ситуації в Сирії".

Як повідомлялося, в своїй заяві 7 жовтня голова комітету Бундестагу з питань зовнішньої політики, депутат від Християнсько-демократичного союзу Норберт Реттген поклав на Російську Федерацію частину відповідальності за тяжкі військові злочини в Сирії. У зв'язку з цим він закликав розглянути питання про введення санкцій проти Москви.

Залиште свій коментар

Вибір редакції