Путін розкритикував ООН за війну з Лівією: це середньовічний хрестовий похід

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін виступив з різкою критикою резолюції РБ ООН по Лівії, яка, за його словами, допускає іноземне вторгнення у суверенну державу.

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін порівняв військову операцію Заходу в Лівії з середньовічним хрестовим походом, підкресливши, що ніхто не має права втручатися у внутрішньополітичні конфлікти ззовні.

"Резолюція Радбезу є неповноцінною і збитковою, вона дозволяє все і нагадує середньовічний заклик до хрестового походу. Фактично вона дозволяє вторгнення до суверенної країни", - розкритикував Путін резолюцію РБ ООН щодо Лівії.

17 березня РБ ООН прийняв резолюцію, що передбачає можливість проведення іноземної військової операції для захисту населення Лівії від військ лідера країни Муамара Каддафі. Росія не підтримала цю резолюцію.

Озброєна операція коаліційних сил почалася 19 березня. У ній беруть участь США, Великобританія, Франція, Італія і Канада. 21 березня до них приєдналася Іспанія.

Першими удари завдали ВПС Франції, потім до них приєдналися збройні сили США, Великобританії та інших країн.

У відповідь на напад Каддафі погрозив Заходу затяжною війною, проте пізніше було оголошено, що лояльні лівійському лідеру війська припинять вогонь.

Все про події в Лівії читайте тут.

Читайте також:

МЗС: Україна не підтримає бомбардування Лівії

Жириновський про бомбардування Лівії: "Ось вона і йде - Третя світова війна"

Коаліція держав планує нові удари по Лівії

ВідеоПутін розкритикував ООН за війну з Лівією: це середньовічний хрестовий похід

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: