Путін розповів американцям про свої рибалку і полювання

Російський прем'єр дав інтерв'ю американському журналу, в якому пояснив, що не буде ходити на полювання без потреби, а краще обере рибалку.

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін зізнався, що віддає перевагу полюванню, а не рибалці, і пояснив чому.

"Я не ханжа і вважаю, що полювання як вид дозвілля має право на існування, але тільки в окремих випадках, при правильному регулюванні та забезпеченні відтворення звірів", - сказав Путін в інтерв'ю американському журналу OutdoorLife.

Американський журналіст запропонував главі російського уряду разом взяти участь у полюванні на ведмедів на Камчатці. Однак той відмовився, зазначивши, що він піде на полювання лише тоді, коли буде крайня необхідність, пов'язана з критичним перевищенням чисельності.

"Що стосується бурого ведмедя, який, дійсно, є одним із найпопулярніших об'єктів полювання на Камчатці, то я навряд чи коли-небудь піду на нього полювати. Та й інші звірі в тому, що стосується мене особисто, - можуть, як то кажуть,"спати спокійно", - запевнив Путін, зазначивши, що йому більше подобається спостерігати за тваринами в природному середовищі існування і брати участь в науковій роботі. При цьому російський прем'єр зауважив, що він особливо любить риболовлю.

Путін також виступив категорично проти безконтрольного, масового відстрілу звірів і бездумної риболовлі: "У всьому повинна бути міра. Раніше люди полювали для того, щоб вижити, вбивали стільки, скільки необхідно. Сьогодні, коли полювання та риболовля стали свого роду даниною традиціям, хобі - головним для любителів цих видів відпочинку повинен бути принцип "не нашкодь".

Коментуючи участь на початку 20 століття Теодора Рузвельта в африканському сафарі, Путін зауважив, що американський президент був не тільки пристрасним мисливцем, але і не менш пристрасним захисником природи, оголосивши заповідниками територію площею в сто мільйонів гектарів.

Глава російської уряду також згадав, як відчув сильні емоції, коли минулого року він разом з фахівцями Кроноцького заповідника на Камчатці взяв участь у науковій експедиції з вивчення сірого кита: "Це дійсно незабутні враження, і я дуже добре пам'ятаю, наскільки сильні емоції тоді відчув".

Путін повідомив, що коли намагався взяти біопсію у кита за допомогою арбалета, то тричі стріляв повз, і тільки на четвертий влучив. Він пояснив це хвилюванням.

"Усе навколо - і низьке небо, і штормове море, і, звичайно, самі кити - були надзвичайно красивим. Крім того, ці стрімкі гіганти показали нам цілу виставу, вистрибуючи "свічкою" перед човном. По-друге, я відчував справжній азарт. Не хочу образити ваші почуття мисливця, але за напруженням, динамікою - це було справжнє полювання. Але без вбивства тварини. І це було особливо приємно. Кажу не для красного слівця. Це саме так і є", - сказав прем'єр РФ.

Нагадаємо, в минулому році Путін у колонці для журналу "Російський піонер" пояснив, чому йому подобається спілкуватися з ученими, і розповів про те, чим йому подобаються "заходи за участю фауни" і як вирішуються в таких випадках питання безпеки.

Читайте також:

У Росії з'явилася секта, яка поклоняється Путіну як апостолу Христа

У Росії 10-річні діти вийшли підтримати Путіна: він розумніший, ніж Мєдвєдєв

Школярці дали умовний термін за неправдиве повідомлення Путіну про теракт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: