Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін розповів, коли зацікавився Трампом

«Він не цікавив нас до тих пір, поки не оголосив про свою участь у президентських виборах», - заявив російський президент.

Президент РФ Володимир Путін в інтерв'ю американському телеканалу Fox News, записаному одразу після бесіди російського лідера з президентом США, розповів, що Дональд Трамп не був цікавим російському керівництву до того, як оголосив про свою участь у передвиборчих перегонах 2016 року.

"Я не хочу образити президента Трампа - і не хочу здатися неввічливим, але він не цікавив нас до тих пір, поки не оголосив про свою участь у президентських виборах", - сказав Путін.

«Він був багатою людиною - ну, в Америці багато багатих людей. Займався будівельним бізнесом, організовував конкурси краси. Але нікому і в голову не могло прийти, що він буде балотуватися в президенти", - продовжив Путін.

ВідеоТрамп заявив, що не очікує радикальних рішень під час зустрічі з Путіним

Американський президент прибув до Гельсінкі учора ввечері із Шотландії. Зранку він поїде в президентський палац, де його зустріне президент Фінляндії з дружиною, а Володимир Путін прибуде в палац близько обіду.

Трамп заявив, що не очікує радикальних рішень під час зустрічі з Путіним

Нагадаємо, що 16 липня в Гельсінкі відбулася довгоочікувана зустріч президентів США і Росії. На прес-конференції вони розповіли, що говорили про Сирію, Крим, двосторонні відносини і російське втручання в американські вибори.

Вибір редакції