Путін розповів Наомі Кемпбелл про тигрів, крутих байкерів та сміливу еротику

Кемпбелл і Путін обговорили фізичну форму прем'єра, його захоплення екстремальними видами спорту та еротичний календар.

Журнал GQ опублікував інтерв'ю російського прем'єра Володимира Путіна британської топ-моделі Наомі Кемпбелл, яке вона взяла у голови уряду ще в листопаді під час Тигрячого форуму в Санкт-Петербурзі. Віддавши данину приводу зустрічі, Кемпбелл поцікавилася, що відчував прем'єр, коли йому довелося "познайомитися" з тигрицею. На це Путін запевнив, що страху він не відчував, а враження залишилися тільки позитивні.

У цілому, модель цікавив більше спосіб життя російського прем'єра. Вона відзначила його гарну фізичну форму і не могла не запитати, як він її підтримує. Путін уникнув прямої відповіді, переадресувавши питання самій Наомі, а потім погодився з нею, що підтримувати форму дозволяють не тільки фізичні навантаження, але і неабиякою мірою здоровий дух. Втім, він зізнався, що це не єдина складова успіху - він щодня плаває в басейні і регулярно ходить займатися на тренажерах.

Наомі задала також питання про екстремальні захоплення прем'єра: такі, як верхова їзда на конях без сідла, автоперегони, гірські лижі, полювання. Вона запитала, що це - адреналін чи, швидше, PR? При цьому такі захоплення загрожують серйозними травмами, завважила Наомі.

На першу частину питання Путін вважав за краще не відповідати, а з приводу травм згадав молодість і розповів, що зламав палець, коли, будучи студентом, "халявив" під час вправ. Останнім часом нічого серйозного з ним не трапляється, запевнив прем'єр.

Кемпбелл згадала ще про один екстремальний досвід прем'єра: участь у байк-шоу в Україні. Прем'єр, у свою чергу, назвав байкерів "крутими хлопцями", скромно зазначивши, що сам він не такий.

Наомі Кемпбел також цікавила реакція Путіна на еротичний календар, який присвятили йому дівчата з журфаку МДУ. Прем'єр визнав, що студентки на журфаку дійсно дуже красиві, але, за його словами, не це головне. Їхня основна заслуга, як випливає зі слів Путіна, в тому, що вони не побоялися зізнатися публічно у симпатії до нього. Як вважає російський прем'єр, в Росії модно критикувати людей, які перебувають при владі.

Нагадаємо, Тигрячий форум проходив 23 листопада в Михайлівському театрі в Санкт-Петербурзі. Там відбувся масштабний концерт "Допоможемо Тигру". Він був організований за участю російського рок-музиканта Іллі Лагутенка, який виступив і в ролі ведучого в дуеті з британською топ-моделлю Наомі Кемпбелл.

Путін тоді особливо захоплювався американським актором Леонардо ді Капріо, який змінив три літаки, щоб дістатися до Росії та прийняти участь у форумі як член правління Всесвітнього фонду дикої природи. Прем'єр РФ назвав його за це "справжнім мужиком" і додав: "Якщо справа захисту природи і, зокрема, тигрів буде знаходитися в руках людей з таким характером, ми приречені на успіх".

Читайте також:

Складено список правопорушень Путіна: збита дитина, еротичне шоу та хуліганство

Путін розповів чиновникам анекдот про шпигуна

В Інтернеті виклали фото "палацу Путіна" за мільярд доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: