Путін розповів про створення новітньої гіперзвукової ракети "Циркон"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ракету зможуть пускати з надводних кораблів і підводних човнів.

У Росії розроблена гіперзвукова ракета "Циркон", здатна досягти швидкості в 9 махів, що призначена для ураження морських і наземних цілей.

Про це заявив президент РФ Володимир Путін під час послання Федеральним зборам.

"...Ще про одну новинку, робота над якою йде успішно. У заплановані терміни безумовно буде завершена гіперзвукова ракета "Циркон" зі швидкістю польотів понад 9 махів на дальність понад 1000 кілометрів, здатна вражати як морські, так і наземні цілі. Її застосування передбачено з морських носіїв, серійних надводних кораблів і підводних човнів, вже збудованих і тих, що зводяться під ракетні комплекси високоточної зброї "Калібр", - сказав він.

Окремо Путін наголосив, що робота для Росії не є витратною.

Нагадаємо, на початку грудня 2018 року в Росії на озброєння заступили нові лазерні комплекси "Пересвіт". Водночас під час великої прес-конференції Путін різко засудив рішення Сполучених Штатів вийти з договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності, заявивши, що це загрожує світовій безпеці. Він також сказав, що Росія займається масовою мілітаризацією начебто лише для того, щоб "відновити баланс" озброєння у світі на тлі нарощування військової потужності інших країни. 

Своєю чергою заяви про розвиток ядерного озброєння піддається сумнівам. Під час березневого виступу перед Федеральними зборами Путін розповів про новітню ядерну зброю і її вдалі випробування, проте сучасні локаційні системи мали б зафіксувати вибух у разі подібних випробувань Росії. До того ж минулого року РФ призупинила одну з ядерних програм. Через це існують сумніви щодо правдивості сказаних Путіним речей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції