Путін розповів про своє веселе життя в абхазькому таборі

Напередодні візиту до Абхазії російський прем’єр згадав проведений там час у молодості.

Російський прем'єр-міністр Володимир Путін двічі відвідував Абхазію в молодості, в одну з таких поїздок він купив пальто, яке проносив потім "років п'ятнадцять".

Про це розповів сам прем’єр в інтерв'ю абхазьким журналістам напередодні візиту до невизнаної республіки.

"Я був в Абхазії пару разів дуже давно. Перший раз - в загоні буд, ще вчився в університеті. Ми були там з університетськими друзями. А потім ще був в студентському таборі в Гудауті, де був студентський табір Ленінградського університету. Там був ще тижнів два. Пам'ятаю, тоді ще в Сухумі заїжджали", - зізнався Путін.

Він поділився спогадами про перші відвідини Абхазії і роботу там.

"І на ті часи заробив (у будзагоні) величезні гроші - десь близько 800 рублів. Пам'ятаю, що купив пальто, яке носив потім років п'ятнадцять. Всі інші гроші ми в Гаграх ваших благополучно спустили. Отже мені є, що пригадати. Гарний був час. Згадую із задоволенням", - розповів Путін.

"Була гарна обстановка, дуже доброзичлива. І дуже шкода, що Гагри були зруйновані потім в ході бойових дій, війни. Дуже шкода… Місто мені дуже сподобалося. Воно красиве, нарядне й святкове завжди. Ось у мене таке залишилося про нього враження", - розповів він.

"Абхазія - дуже багатонаціональна країна: абхази, росіяни, вірмени і грузини живуть. І все це було абсолютно природно і гармонійно. Це було величезною перевагою Абхазії. Сподіваюся, що вона відновиться", - додав прем'єр.

Відповідаючи на питання про те, не чи має намір він приїхати в республіку не з офіційним візитом, а просто відпочити, Путін відзначив: "Хочу. Не знаю, коли це буде можливо. Тому що, як ви бачите, я і тут, в Сочі, теж не зовсім відпочиваю. Доводиться працювати. Але пропозиція така від керівництва Абхазії є і, сподіваюся, що зможу коли-небудь нею скористатися".

Кажучи про свої чекання від нинішнього візиту, Путін сказав, що хоче поглянути на все своїми очима.

"Звичайно, мені цікаво поглянути, як Абхазія змінилася", - відзначив він.

Абхазам він побажав відновлення довіри усередині самого абхазького суспільства і єдності всіх політичних сил в країні, яка "знаходиться на старті становлення своєї державності, на старті відновлення економіки".

Він заявив, що Росія виділить на забезпечення безпеки Абхазії 15-16 млрд рублів. За словами Путіна, ці гроші будуть направлені на будівництво в невизнаній республіці російської військової бази і зміцнення кордону.

РФ визнала незалежність Абхазії і Південної Осетії після війни з Грузією в серпні 2008 року. У відповідь Тбілісі розірвав дипломатичні стосунки з Москвою і оголосив республіки окупованими територіями.

Незалежність Абхазії і Південної Осетії услід за Росією визнала лише одна країна світу – Нікарагуа.

Читайте також:

Путін став іконою світової гей-спільноти

Стало відомо, які слова заборонені у присутності Путіна

Путін занурився на дно Байкалу в батискафі "Мир"

Путін попросив кита Дашу не сердитися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: