Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін розповів, як занурюється в "інший світ", і дав пораду "майбутньому президенту"

Глава РФ розговорився на зустрічі з вчителями.

На зустрічі з лауреатами конкурсу "Учитель року Росії" президент РФ Володимир Путін розповів про свою настільну книгу і дав пораду "майбутньому президенту країни".

Як передає "Інтерфакс", на столі у Путіна завжди є томик Лермонтова.

"Читаю те, що не люблю. А взагалі з того що люблю, у мене на столі лежить постійно Лермонтов для того, щоб подумати про щось, відволіктися і взагалі потрапити в інший світ – корисний, красивий і цікавий", – сказав Путін.

Видання Slon.ru відзначає, що Путін не вперше згадує Лермонтова у своїх промовах. Путін вже називав Лермонтова геніальним поетом в грудні 2014 року - тоді він цитував його у відповідь на запитання журналістки про "п'яту колону". У своїй передвиборній промові в 2012 році Путін цитував "Бородіно".

Крім того, на зустрічі російського президента попросили дати пораду майбутньому главі держави, який зараз, ймовірно, ще навчається в школі.

"Вчитися як слід. Наполегливо, старанно й по-чесному ставитися до тієї справи, якою він займається сьогодні. До того, що на сьогоднішній день є для нього головним", - порадив російський президент.

Нагадаємо, напередодні російський опозиційний діяч Олексій Навальний опублікував розслідування щодо кухаря Путіна Євгена Пригожина. Відзначається, що Пригожин був двічі судимий, але незважаючи на це зробив кар'єру, став мільярдером і одним з найбільших державних підрядників Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції