Путін розповів Європі, про що домовився з Україною

Путін і Тополанек обговорили газові українсько-російські домоленості.


Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін обговорив телефоном з Міреком Тополанеком, главою уряду Чехії, яка головує в ЄС, досягнуті з Україною газові домовленості і прийняв запрошення відвідати Прагу.

"Під час з обох сторони було висловлено задоволення у зв'язку з відновленням поставок газу до Європи і врегулюванням проблем транзиту в цілому", - відзначили в прес-службі російського уряду.

"Тополанек висловив вдячність російській стороні за зусилля для вирішенням проблем з відновленням транзиту російського газу до Європи. У свою чергу Володимир Путін докладно і в деталях інформував прем'єр-міністра Чеської Республіки про параметри досягнутих з українською стороною домовленостей як щодо поставок газу в саму Україну, так і про умови транзиту", - повідомляє прес-служба.

Тополанек передав Путіну запрошення відвідати Прагу з візитом. "Володимир Путін з вдячністю прийняв запрошення. Сторони домовилися, що точна дата візиту буде узгоджена додатково по дипломатичних каналах", - повідомляє прес-служба російського уряду.

Телефонна розмова відбулася за ініціативою чеської сторони.

Нагадаємо, 20 січня відновився транзит російського газу в Європу.

Читайте також:
Берлусконі зізнався, що це він завершив "газову війну"
Україна купуватиме у Росії газ по 167 доларів
Україна та Росія підписали "газовий мир" на 10 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: