Путін розширив спрощену процедуру отримання російського паспорта на весь Донбас

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше вона працювала лише для мешканців терористичних "ЛНР" і "ДНР".

Президент Росії Володимир Путін підписав указ, що спрощує процедуру отримання російського громадянства українцям, які жили раніше в будь-якому районі Луганської або Донецької областей України.

Про це повідомляє РБК.

Раніше така можливість була тільки у тих, хто жив на територіях самопроголошених "ДНР" та "ЛНР", які є лише частиною цих областей.

Наразі підконтрольними є більша частина Луганщини і Донеччини.

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін своїм указом спростив процедуру надання російського громадянства жителям самопроголошених так званих "ДНР" і "ЛНР". Українські дипломати висловили рішучий протест проти цього. Тоді президент Петро Порошенко виступив із терміновим зверненням щодо цієї ситуації. Дії РФ засудили і в штабі Володимира Зеленського. В українському уряді закликали мешканців окупованих територій не приймати російські паспорти, а згодом визнали їх незаконними

1 травня президент Російської Федерації Володимир Путін підписав указ про спрощений порядок отримання російського громадянства для окремих категорій громадян України. Зокрема, жителів окупованих територій і біженців з Донбасу і Криму.

8 травня Кабмін визнав незаконними російські паспорти, видані мешканцям окупованого Донбасу - насамперед Луганської та Донецької областей. У рішенні передбачений перелік так званих підрозділів, уповноважених РФ на видавання паспортів.

Відео Власникам російських паспортів на окупованому Донбасі можуть заборонити в'їзд до ЄС

Українцям, які отримають російські паспорти на окупованих частинах Донбасу, можуть заборонити подорожувати до Європи. Європейський Союз розробляє механізм, за допомогою якого в майбутньому зможе ідентифікувати такі паспорти та відмовляти в перетині кордону.  

Власникам російських паспортів на окупованому Донбасі можуть заборонити в'їзд до ЄС

Залиште свій коментар

Вибір редакції