Путін: шпигунський скандал не вплине на відносини Росії та США

Прем'єр-міністр РФ сподівається, що шпигунський скандал, який спалахнув між США та Росією ніяким чином не вплине на взаємовідносин двох країн.

Голова уряду РФ Володимир Путін має надію, що шпигунський скандал не вплине на відносини Росії і США. Таку думку він висловив під час зустрічі з колишнім президентом США Біллом Клінтоном.

Прем'єр жартома зауважив, що Клінтон обрав правильний час для візиту до Москви, оскільки в США зараз "поліція розгулялася, людей до в'язниць садять".

"Я розраховую, що позитиву (у відносинах Росії і США), набраному останнім часом, це не завдасть шкоди. Ми сподіваємося, що люди, які дорожать російсько-американськими відносинами, це розуміють", - сказав Путін. На його думку, відносини між двома країнами, особливо в економічній сфері, "в цілому непогано розвиваються".

29 червня Міністерство юстиції США оголосило про арешт 10 осіб, які, за твердженням відомства, є російськими розвідниками, що працювали в США нелегально. Справа перебуває на розгляді в окружному суді в південному окрузі Нью-Йорка.

У Міністерстві закордонних справ РФ називають заяву необгрунтованою. Про це сказано в заяві Департаменту інформації і друку МЗС РФ.

"На наш погляд, такі дії ні на чому не базуються і переслідують непристойні цілі. Нам незрозумілі причини, що спонукали американське Міністерство юстиції виступити з публічною заявою в дусі «шпигунських пристрастей» часів «холодної війни». Зазначимо лише, що подібна інформація не раз мала місце в минулому, коли наші відносини були на підйомі", - йдеться в заяві МЗС РФ.

Нагадаємо. між Росією та Сполученими Штатами спалахнув черговий шпигунський скандал. Американська влада затримала 10 осіб, які, за повідомленням міністерства юстиції США, були таємними агентами російської розвідки і працювали під неофіційним прикриттям.

Пізніше поліція Кіпру затримала за запитом з США Крістофера Р. Метсоса, якого підозрюють у шпигунстві на користь Росії. Метсос є одним з 11 фігурантів справи про шпигунство.

Читайте також:

Останнього "російського шпигуна" спіймали на Кіпрі

МЗС РФ оголосило шпигунський скандал у США безпідставним

У США заарештували 10 таємних агентів російської розвідки

Заарештованим в США "російським шпигунам" відмовили у звільненні під заставу

ВідеоПутін: шпигунський скандал не вплине на відносини Росії та США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: