Путін: ситуація в Чечні в надійних руках

Путін вважає, що зараз найкращий час для боротьби з бойовиками в Чечні і Кадиров це дуже добре робить.

Дії чеченських правоохоронних органів при нападі бойовиків на Центорой свідчать про те, що ситуація в регіоні знаходиться в надійних руках, заявив прем'єр-міністр Володимир Путін.

"З точки зору боротьби з крайніми проявами в Чечні зараз найбільш сприятлива ситуація, хоча й там деструктивні сили намагаються час від часу ситуацію дестабілізувати", - сказав Путін на нараді з розвитку СКФО.

На його думку, про це говорить і провалена спроба захопити родове село глави Чечні.

Нагадаємо, Рамзан Кадиров нещодавно розкрив подробиці операції з відбиття нападу бойовиків на його родове село Центорой, яке сталося у ніч на 29 серпня.

За його словами, пересування ворога відстежувалися через прилади нічного бачення, потім бойовики були оточені і знищені.

Кадиров нагадав, що у силовиків була інформація про підготовлюваний напад, який, на думку глави Чечні, організував Асламбек Вадалов. Цього польового командира останнім часом вважають конкурентом і вірогідним наступником Доку Умарова як лідера бойовиків на Північному Кавказі.

Глава республіки пояснив, що було вирішено запустити бойовиків в село, оскільки була інформація, що Вадалов особисто візьме участь у нападі. Однак надії на це не виправдалися. Кадиров додав, що бойовики заходили в Центорой групами по три-чотири людини, тому довелося дочекатися, коли вони всі зберуться разом, що дозволило знищити нападників за 15 хвилин.

За словами Кадирова, "в операції брали участь близько 20 бійців", а місцеві жителі отримали поранення, коли бойовики зрозуміли, що оточені, і відкрили безладний вогонь.

Раніше повідомлялося, що під час нападу на Центорой загинули шість міліціонерів і 18 отримали поранення. Крім того, було поранено сім мирних жителів. На місці бою були виявлено 12 трупів бойовиків, при цьому повідомлення про кількість нападників варіюються: за одними даними, всі учасники нападу були знищені, за іншими - частини вдалося сховатися, а всього в нападі брали участь близько 30 осіб.

Незабаром після інциденту в Центорої Кадиров припустив, що бойовики знімали напад на відеокамери і саме операторам вдалося сховатися, щоб потім використовувати зйомки в пропагандистських цілях.

Крім того, повідомлялося, що бойовики спочатку забралися в будинок до місцевому міліціонеру, якого розстріляли на очах у його родини, а потім обстріляли автомобіль, в якому молоді односельці Кадирова їхали на ранкову молитву.

Кадиров зазначив, що поставив командирам спецпідрозділів завдання знайти і знищити всіх організаторів нападу на Центорой. Він додав, що всі загиблі співробітники правоохоронних органів будуть представлені до нагород, а їхнім сім'ям виділено по мільйону рублів. Крім того, за словами президента Чечні, власникам знищених в ході бою автомобілів уже куплені нові машини.

Читайте також:

Президент Чечні розповів як знищував бойовиків у рідному селі

У результаті нападу на рідне село Кадирова загинули п'ять міліціонерів

Бойовики напали на рідне село президента Чечні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: