Путін після України може спробувати розвалити Євросоюз – The Washington post

Росія з Китаєм і Індією може сформувати блок проти Заходу і підтримати проросійські сили у Франції, Греції і Італії.

Адміністрація президента США недооцінює Володимира Путіна і Росію, яку Барак Обама нещодавно назвав "регіональною" і не значною країною.

Про це сьогодні пишуть оглядачі The Washington Post Моллі Макк'ю і Грегорі Маніатіс. Вони переконані, що плани Кремля значно масштабніші, ніж просто завоювання України і сусідніх країн.

Вони припускають, що найближчі роки Путін присвятить створенню сильного Євразійського союзу, до якого увійдуть колишні союзники СРСР: Індія і Китай, а також Сирія і Венесуела.

Індія і Китай на сьогодні залежать від російських військових технологій, а "Газпром" і "Роснефть" вже працюють над угодами з Пекіном і Нью-Делі. Росія також розвиватиме економічні і військові відносини з країнами BRICS. Це дозволить вибудувати планетарну вертикаль проти Заходу.

"Їх співпраця може трансформуватися у військовий союз без будь-яких цінностей, який володіє військами і цілями, які Путін так наполегливо хоче протипоставити НАТО", - йдеться в статті.

Крім того, зауважують автори, Кремль спробує вдарити по Євросоюзу з середини, спровокувавши європейців підтримувати на виборах праві партії.

"Очікується, що праві у Франції, Греції, Італії, Угорщині та інших країнах посилять свої позиції на виборах в Європарламент у травні і сформують деструктивний антиєвропейський і проросійський блок. Це побоювання посилилося у неділю, коли французький "Національний фронт" продемонстрував значно кращі результати на місцевих виборах, ніж очікувалося", - пишуть оглядачі.

Журналісти The Washington Post зауважують, що Захід сподівається, що Путін не вторгнеться на континентальну Україну і зупиниться.

"Але надія – це не стратегія", - йдеться в статті.

Автори радять Заходу готуватися до довгострокової конфронтації з Кремлем, яка вже почалася через Україну.

Нагадаємо, американські експерти вважають, що Лондонська біржа може зупинити агресію Путіна проти України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: