Путін стане президентом Союзної держави

Володимир Путін може очолити Союзну державу Росії Білорусі. Таке ріщення, можливо, буде ухвалене 13 грудня у Мінську

13-14 грудня відбудеться візит президента РФ Володимира Путіна до Мінська, під час якого буде підписаний вже підготовлений Конституційний акт, що проголошує Союзну державу Росії і Білорусі, повідомили радіостанції джерела в оточенні президента Білорусії Олександра Лукашенка. 

У  Мінську в ті ж самі дні пройде засідання парламентських зборів Союзу Білорусі і Росії.

За інформацією джерел, Путін стане президентом Союзної держави після того, як покине пост президента Росії. Президент Білорусі Олександр Лукашенко очолить Союзний парламент.

Прем'єр-міністр Росії Віктор Зубков, ймовірно, стане головою союзного уряду. Його кандидатура ще в жовтні 2007 року була внесена на розгляд вищої держради Союзної держави Білорусі і Росії.

Два тижні тому Держсекретар Союзної держави Росії і Білорусі Павло Бородін заявив, що після виборів в Держдуму депутати приймуть нормативно-правову базу Союзної держави. Він відзначив, що у разі ухвалення нормативно-правової бази Союзної держави будуть мільярди доларів на створення робочих місць в Росії і Білорусі.

Спікер Держдуми РФ і голова партії "Єдина Росія" Борис Гризлов також обіцяв, що можливі терміни ухвалення Конституційного акту союзу Білорусі і Росії будуть названі відразу після парламентських виборів у Росії 2 грудня. На листопадовому засіданні парламентських зборів Союзу Білорусі і Росії Гризлов відзначив, що "Союзна держава повинна бути. Це - воля наших народів".

Нагадаємо, що в листопаді парламентські збори Союзу Білорусі і Росії на 32-ій сесії затвердили бюджет Союзної держави на 2008 рік. Прибуткова частина бюджету 2008 складе 4 мільярди 61 мільйон рублів, зокрема 2 мільярди 640 мільйонів складуть відрахування Росії, 1 мільярд 421 мільйон повинна відрахувати Білорусь.

Бюджет Союзної держави росте з кожним роком: якщо в 2007 році він склав 4,3 мільярда російських рублів, то в 2008-му досягне вже п'яти мільярдів. У 1999 році союзний бюджет складав всього 500 мільйонів російських рублів.

Союзний прем'єр Віктор Зубков відзначав, що велика частина коштів союзного бюджету на 2008 рік буде направлена на підтримку "коопераційних проектів".

В той же час, для того, щоб побудувати повноцінний Союз, нинішньої суми бюджету явно недостатньо. До цих пір не узгоджена робота виконавчих структур. Керівництво Парламентських зборів повідомляє, що є "факти недисциплінованості і безвідповідальності при виконанні союзних програм" з боку керівників ряду міністерств і відомств.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: