Путін стане ведмедиком

Активісти руху "Наші" попросили президента РФ Володимира Путіна очолити своє дитячо-юнацьке крило під назвою "Мішкі".

Для цього більше тисячі активістів, багато з яких тримали в руках плюшевих ведмедиків, зібралися в четвер у Москві на Болотяній площі навпроти представництва Євросоюзу.

Захід відбувся під девізом "Владимир Путин, давайте вместе действовать будем " і став однією зі складових великомасштабного форуму "Наших", який проходить у ці дні в столиці на підтримку політичного курсу чинного президента Росії.

Ведмедики-матрьошки (Фото: i9.ebayimg.com)
(Фото: i9.ebayimg.com)
"Володимир Путін тепер головний ведмідь країни", - повідомила присутнім керівниця напряму "Мішек" Юлія Зімова. Вона нагадала активістам, що символом партії "Єдина Росія", список якої очолює Путін, є ведмідь.

Захід відбувся значно раніше, ніж було заявлено в програмі, що здивувало журналістів. Деякі учасники повідомили, що це відбулося через несприятливі погодні умови, інші сказали, що в них "незабаром потяг на Смоленськ".

За словами представників руху, прохання до Путіна очолити "Мішек" буде передано у формі відеопослання, що його відзняли на Болотяній площі. Як повідомила Зімова, в "Мішек" прийматимуть школярів від 8 до 15 років.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: