Путін святкує день народження серед письменників

Російський прем'єр святкує 7 жовтня 57 день народження. на цей день запланована його зустріч з російськими письменниками.

Прем'єр-міністру Росії Володимиру Путіну 7 жовтня виповнилося 57 років.

У свій день народження Путін збирається зустрітися з російськими письменниками.

Серед учасників зустрічі - відомі сучасні російські літератори, у тому числі Олександр Кабаков, Сергій Лук'яненко, Юрій Поляков.

"На зустрічі, яка пройде у форматі вільної бесіди, поряд з такими питаннями, як роль літератури в житті і розвитку суспільства, популяризація читання, книговидання і книготоргівля, планується також обговорити широке коло світоглядних та прикладних проблем життя країни", - повідомили в апараті уряду РФ.

"Зустріч не буде мати будь-якої обмеженою теми, це буде пряма, вільна розмова ", - сказав прес-секретар прем'єра Дмитро Пєсков.

Письменники планують підняти на зустрічі з главою уряду не лише творчі, а й нагальні, в тому числі господарсько-побутові проблеми, пов'язані, зокрема, з податками та житлом.

Прес-секретар глави уряду висловив жаль, що "деякі запрошені не змогли взяти участь в цій зустрічі". "Деякі з них, за їхніми ж словами, відсутні в Москві через проведення книжкового ярмарку в Мадриді, деякі - за станом здоров'я", - повідомив Пєсков.

Письменник Дмитро Биков повідомив раніше, що відмовився від участі у зустрічі, оскільки вважає, що день для заходу вибрано невдало.

"Якщо б ця зустріч планувалася в інший день, я б обов'язково і з задоволенням прийшов на неї. Але те, що вона пройде в день народження Путіна, робить її протокольною... Я не так вихований, щоб прийти до людини в його день народження і почати говорити про справи, проблеми, висловлювати якусь критику", - відзначив Биков.

Коментуючи цю заяву, Пєсков повідомив, що 7 жовтня, хоч і є днем народження Путіна, тим не менше, сплановано як звичайний день голови уряду. За його словами, крім зустрічі з письменниками, в графіку прем'єра запланована ще низка робочих зустрічей.

Читайте також:

Путін вирішив позбавити "Газпром" монополії

Касьянов: Путін залишиться при владі до 2024 року

Путін відкрив біля Сочі центр з розведення леопардів

Тимошенко і Путін зустрінуться в Криму у листопаді
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: