Путін та Ердоган урочисто відкрили першу ланку газопроводу "Турецький потік"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Для цього російський президент прибув до Стамбула.

Президент Росії Володимир Путін та президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган відвідали урочисту церемонію відкриття першої ланки газопроводу "Турецький потік".

Із місця спуску газової труби з ними на відеозв’язку був голова "Газпрому" Олексій Міллер.

"Шановний Володимире Володимировичу, шановний пане Ердогане. Труба "Турецького потоку" із заключним стиком спущена в акваторію Чорного моря", - заявив він.

Своєю чергою, Путін наголосив на важливості цього газопроводу, завдяки якому російський газ експортуватиметься до Туреччини, а після будівництва другої ланки – і до країн Європи.

"Попереду укладання сухопутної частини "Турецького потоку". Розраховуємо, що ці роботи будуть вестися такими ж ударними темпами, щоб запустити газопровід, як і планувалося, до кінця 2019 року", - заявив російський президент.

Нагадаємо, раніше голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв заявив, що газопровід "Турецький потік" несе таку саму загрозу для газотранспортної системи України, як і "Північний потік-2". Основною метою цих газопроводів для Росії є позбавити Україну газового транзиту, який приносить значну частину доходів до українського бюджету.

ВідеоПутін домовився з Ердоганом про створення газопроводу “Турецький потік”

Залиште свій коментар

Вибір редакції