Путін: терористи будуть знищені

Російський прем'єр пообіцяв вжити всіх заходів, щоб знайти і знищити організаторів вибухів у московському метро.

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін пообіцяв знищити організаторів вибухів у московському метро.

Коментуючи серію терактів, які сталися вранці в понеділок, Путін сказав: "Я впевнений, правоохоронні органи зроблять все, щоб знайти і покарати злочинців. Терористи будуть знищені".

Раніше відповідальність за організацію терактів взяло на себе одне з угрупувань чеченських сепаратистів.

Два вибухи у вагонах поїздів на станціях "Луб'янка" і "Парк культури" сталися у ранкову годину "пік" 29 березня, з інтервалом у півгодини. В обох випадках вибухові пристрої були приведені в дію, коли склади зупинялися на станціях і з вагонів виходили люди.

Жертвами терактів, за уточненими даними, стали 37 людей. Поранення різного ступеня тяжкості отримали майже 70 пасажирів. Багато з них перебувають у важкому стані в реанімаційних відділеннях міста (дивіться список постраждалих).

За основною версією, вибухи здійснили терористки-смертниці. Обидві бомби були начинені уражаючими елементами - болтами і рубаною арматурою. Потужність вибухових пристроїв експерти оцінили в 2 - 4 кілограми в тротиловому еквіваленті. За даними прокуратури, при виготовленні бомб терористи використали гексоген.

Жертв терактів могло бути і більше – на станції "Парк культури" виявили ще один начинений вибухівкою пояс шахіда, який дивом не спрацював.

Також слідчі знайшли фрагменти тіл передбачуваних терористок. Не виключено, що правоохоронні органи зможуть встановити їхні особи. Наразі оголошено в розшук двох можливих спільниць шахідок, яких зафіксували камери спостереження метрополітену.

Читайте також:

Україна засудила московські теракти

Чеченські сепаратисти взяли на себе відповідальність за теракти в Москві

У метро в Москві знайшли голову смертниці і ще один пояс шахіда

Опубліковано список постраждалих під час теракту в Москві

ВідеоМєдвєдєв і Путін про теракт в метро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: