Путін відзначає 58-й день народження

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін відзначає 7 жовтня свій 58-й день народження. Традиційно він проведе цей день у Петербурзі.

7 жовтня, прем'єр-міністр Росії Володимир Путін відзначає свій 58-й день народження. Традиційно глава російського уряду проведе цей день у Петербурзі.

У Путіна призначений ряд зустрічей. Зокрема, прем'єр РФ зустрінеться з представниками профспілок і викладачами декількох вищих навчальних закладів.

Робочу поїздку до Петербурга Путін традиційно здійснює у свій день народження. Щоправда, бувають і винятки. Так, у минулому році він залишився в Москві і відзначив свято в колі письменників. У 2007 році він також перебував 7 жовтня в Кремлі, але тоді - в колі військових. Свій 50-річний ювілей у 2002 році Путін відзначив на саміті країн СНД у Кишиневі.

У четвер ввечері голова уряду відзначить день народження з близькими та друзями, повідомили в прес-службі уряду.

На свій день народження прем'єр періодично отримує незвичайні подарунки. Так, на 50-річчя Володимир Путін отримав копію шапки Мономаха, виготовлену російськими ювелірами. Часто йому дарують тварин. Наприклад, лабрадора Коні подарував Путіну міністр з надзвичайних ситуацій Сергій Шойгу. Серед інших живих подарунків - пуделі, карликовий кінь і навіть крокодил.

Цього разу прем'єр вже отримав оригінальний подарунок. Це календар, на якому сфотографувалися напівголі студентки журфаку МДУ.

Цікаво, що, незважаючи на охолодження відносин між першими особами Росії та Білорусії, вітальну телеграму направив Володимиру Путіну президент Білорусі Олександр Лукашенко. "Переконаний, що Ваш багатий досвід і авторитет керівника будуть і надалі сприяти зміцненню партнерських відносин у руслі взаємоповаги та плідної співпраці", - йдеться у привітанні.

Російського прем’єра також привітав прем’єр України Микола Азаров.

Володимир Путін народився 7 жовтня 1952 року в Ленінграді (нині Санкт-Петербург). У 1975 році закінчив юридичний факультет Ленінградського державного університету. За розподілом був направлений на роботу в органи державної безпеки. У 1985-1990 роках працював у ГДР.

З 1990 року - помічник ректора Ленінградського державного університету з міжнародних питань, потім - радник голови Ленінградської міської ради. З червня 1991 року - голова Комітету із зовнішніх зв'язків мерії Санкт-Петербурга, одночасно - з 1994 року - перший заступник голови уряду Санкт-Петербурга.

З травня 1998 року - перший заступник керівника Адміністрації президента РФ. У липні 1998 року призначений директором ФСБ Росії. З серпня 1999 року - голова уряду Російської Федерації. З 31 грудня 1999 року - виконуючий обов'язки президента РФ. 26 березня 2000 обраний президентом Російської Федерації.

У березні 2004 року переобраний президентом Росії на другий термін. За підсумками виборів набрав у першому турі 71,31% голосів виборців. 7 травня 2008 склав повноваження президента РФ. 8 травня 2008 Указом президента Росії призначений прем'єр-міністром РФ.

Читайте також:

Декан МДУ висварила студенток за еротичний календар для Путіна

Студентки Московського університету оголилися для Путіна

Путін святкує день народження серед письменників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: