Путін: треба "дещо відрізати" незадоволеним Кавказом

Володимир Путін, який раніше закликав терористів "мочити в сортирі", тепер радить "дещо відрізати" тим, хто хоче відділити кавказькі республіки від Росії.

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін жорстко прокоментував висловлювання про те, що Кавказ потрібно відрізати від Росії.

"Тим, хто так каже, самим потрібно дещо відрізати. Вони не розуміють, що кажуть", - заявив Путін.

"Як тільки якась країна починає відторгати від себе якісь проблемні території - це початок кінця всієї країни", - додав він.

Зазначимо, що Путін неодноразово вдавався до подібних жорстких висловлювань. Однією зі знаменитіших його фраз став вираз "ми будемо терористів мочити у сортирі", яку він сказав у вересні 1999 року, ще будучи прем'єром при президенті Борисі Єльцині.

Путін також рекомендував владі Чечні та інших республік Північного Кавказу приділити підвищену увагу боротьбі з корупцією.

"Для всієї Росії, не тільки для Північного Кавказу і не тільки для Чечні, існує низка дуже важливих і дуже гострих проблем, говорити про них не дуже приємно, але потрібно, якщо ми хочемо жити краще. Одна з них - це корупція і забезпечення справедливості для рядового громадянина в Росії, де б він не жив, яку б релігію ні сповідав і якої б національності не був", - сказав Путін.

Читайте також:

ЗМІ: силовики Кадирова таємно тримають в Чечні "гареми" секс-рабинь

У Росії з'явилась дівоча "Армія Путіна", яка закликає "рвати за нього" (відео)

Путін зізнався, що переживав через фразу "замочити у сортирі"

Путін: нової війни на Північному Кавказі не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: