Путін - це Ленін сьогодні

Росіяни назвали "путінський період" найкращим за останні сто років в історії країни.

Всеросійський центр вивчення громадської думки опублікував результати опитування, проведеного 24-25 травня. Соціологи питали росіян про те, як вони оцінюють діяльність політичних лідерів Росії останнього сторіччя – від імператора Миколи II до Володимира Путіна.

Питання про Дмитра Мєдвєдева не задавалося через короткий час його перебування при владі на момент проведення дослідження (інавгурація Мєдвєдєва на посаду президента відбулася 7 травня).

У рейтингу політиків, під керівництвом яких, на думку опитаних росіян (1600 людей), Росія розвивалася в правильному напрямі, лідирує Володимир Путін (80 відсотків). 

На другому місці – Леонід Брежнєв (41 відсоток), на третьому - Володимир Ленін (33 відсотки). По 31 відсотку голосів набрали Йосип Сталін і Микола II. Далі йдуть Микита Хрущов (29 відсотків), Михайло Горбачов і Борис Єльцин (по 17 відсотків).

Борис Єльцин займає перше місце в списку політичних лідерів, при яких, на думку респондентів, Росія йшла по невірному шляху (64 відсотки). За ним йде Михайло Горбачов (63 відсотки). Нижче розташовуються Йосип Сталін і Микита Хрущов (42 і 41 відсоток відповідно), Володимир Ленін і Леонід Брежнєв (по 35 відсотків). Менше всього голосів в "антирейтингу" набрали Микола II і Володимир Путін (22 відсотки і 8 відсотків відповідно).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: