Путін у Німеччині через погане знання мови страждав на "телефонну хворобу"

Радянські розвідники у Німеччині, в яких було погано з німецькою мовою, вигадали термін "телефонна хвороба".

Російський прем'єр-міністр Володимир Путін розповів, як разом з колегами-розвідниками страждав в Німеччині на "телефонну хворобу", поки не вдосконалив свою німецьку.

Путін працював в Дрездені в 1985-1990 роках. На боротьбу з недугою у нього пішли перші два місяці відрядження, розповів російський прем'єр на зустрічі з обраним керівництвом Агентства стратегічних ініціатив.

"Якщо б підготовки не було, то напевно навряд чи б за два місяці довів до робочого стану (німецьку мову)... було навіть таке поняття: ми називали це" телефонна хвороба "- це коли телефон дзвонить, трубку знімаєш, а там - п-р-р-р-бум!" - і Путін зобразив, як кладе трубку молодий розвідник, заплутавшись в хитросплетіннях швидкої німецької мови.

За словами прем'єра, на "телефонну хворобу" страждали всі відряджені фахівці. "Хочу сказати, що я там не найтупіший був", - додав він.

"І там резиденти говорили: Ви передайте (новачку), щоб він покликав кого-небудь і не кидав трубку. Це проходить швидко, але тільки в тому випадку, якщо база є", - сказав Путін.

На спогади про роботу в розвідці його наштовхнула розмова з однією з учасниць експертної ради Агентства стратегічних ініціатив. Алла Вучковіч, яка займається управлінням персоналом в Об'єднаної авіабудівної корпорації, поскаржилася на те, що їм у компанії доводиться доучувати новобранців не два місяці, а два роки.

Читайте також:

ЗМІ: Путін вже вирішив йти у президенти, бо Мєдвєдєв переоцінив свою вагу

Адміністрація Путіна розлютилася через зображення прем'єра у ролі Бонда

У Росії з'явилась дівоча "Армія Путіна", яка закликає "рвати за нього" (відео)

Путіна позбавили престижної німецької премії

Путін зізнався, що переживав через фразу "замочити у сортирі"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: