Путін у новорічному зверненні привітав військових і згадав про важкі часи

Росіян закликали брати приклад із дідів, які воювали в Другу світову війну.

У відеозаписі новорічного звернення до народу президент РФ Володимир Путін говорив про важливе значення армії та згадував роки воєнного лихоліття. Росіян він закликав брати приклад із предків і їхньої поведінки у важкі для країни часи.

"Сьогодні хотів би особливо привітати зі святом тих наших військовослужбовців, які борються з міжнародним тероризмом, відстоюють національні інтереси Росії на далеких рубежах, виявляючи при цьому волю, рішучість, твердість характеру. Втім, ці якості потрібні нам скрізь, завжди та в будь-якій справі. Успіх усієї країни залежить від ефективної праці та досягнень кожного з нас", - заявив російський лідер.

Путін наголосив, що росіян єднають спільні цілі: бажання приносити користь батьківщині та відчуття відповідальності за її долю.

При цьому президент РФ нагадав, що в 2015 р. Росія відзначала 70-ліття перемоги у війні. "Наша історія, досвід батьків і дідів, їхня єдність у важкі часи та сила духу є для нас великим прикладом. Вони допомагали і будуть допомагати нам достойно відповідати на сучасні виклики", - зауважив Путін.

Напередодні стало відомо, що Путін проігнорував Порошенка у новорічному привітанні для світових лідерів. У тексті Путін вітає президентів Абхазії, Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Бразилії, Болівії, Індії, Італії, Казахстану, КНР, Киргизії, Кореї, Молдови, Сербії, США, Франції та низку інших голів держав, прем'єр-міністрів та канцлерів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: