Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін у присутності Трампа заявив, що для Росії питання Криму закрите

Президент РФ наголосив, що в американця протилежний погляд на це питання.

Позиція президента США Дональда Трампа стосовно анексії українського півострова Крим уже була неодноразово озвучена раніше, а для Росії це питання не підлягає обговоренню. Про це заявив президент РФ Володимир Путін на підсумковій прес-конференції після переговорів у Гельсінкі.

"Позиція президента Трампа стосовно Криму відома", - наголосив Путін у відповідь на запитання одного з журналістів. Російський лідер дав зрозуміти, що зрушень цієї позиції не відбулося.

ВідеоТрамп заявив, що не очікує радикальних рішень під час зустрічі з Путіним

Американський президент прибув до Гельсінкі учора ввечері із Шотландії. Зранку він поїде в президентський палац, де його зустріне президент Фінляндії з дружиною, а Володимир Путін прибуде в палац близько обіду.

Трамп заявив, що не очікує радикальних рішень під час зустрічі з Путіним

"У нас інша позиція. Для нас, для Російської Федерації, це питання закрите. Все", - з нотками роздратування заявив президент РФ.

До цього Путін двічі протягом прес-конференції згадував про Україну. Вперше він розповів, що президенти говорили про ситуацію на Донбасі, і російський лідер закликав американського колегу “налаштовувати” офіційний Київ на виконання Мінських угод. Вдруге він заявив, що готовий продовжити транзит газу через Україну в разі вирішення суперечки в Стокгольмському арбітражному суді. Водночас Трамп не згадав Україну жодного разу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції