Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін у річницю окупації Криму заявив про бажання "допомагати" Україні

Президент РФ заявив, що хоче відновити нормальні міждержавні зв'язки.

Президент Росії Володимир Путін досі вважає, що росіяни і українці - один народ, і готується "допомогти Україні пройти складний період розвитку".

Про це він заявив на мітингу на честь річниці незаконної анексії українського Криму в Москві. Путін повторив свої тези про те, що Крим для Росії не просто територія, "нехай навіть стратегічно важлива", повідомляє УНІАН.

Крім того Путін заявив, що буде "допомагати" Україні. "Ми, зі свого боку, будемо робити все можливе, щоб Україна пройшла складний період свого розвитку як можна швидше і все, щоб відновити нормальні міждержавні зв'язки", - сказав він.

18 березня 2014 року Путін підписав договір про прийняття Криму та Севастополя до складу Росії. Цьому передував псевдореферендум. Україна й багато інші країн світу анексію Криму не визнали.

ЄС, США і низка інших країн запровадили проти РФ жорсткі економічні санкції, покликані змусити Москву відмовитися від агресії проти України.

Як повідомлялося раніше, Яценюк доручив почати в Гаазі процес проти РФ за агресію та анексію Криму. Прем'єр наголосив, що роздав відповідні доручення ГПУ та МЗС.

Залиште свій коментар

Вибір редакції