Путін указом спростив отримання російських паспортів українцям

Замість отримання довідки українці писатимуть заяву. 

Президент РФ Володимир Путін підписав указ, що спрощує українцям процес отримання громадянства та посвідки на проживання в РФ для українців.

Про це повідомляє РИА "Новости".

У нелегітимній Держдумі раніше пояснювали, що в українців, які бажають відмовитися від свого і набути громадянства РФ, нібито виникають складнощі з отриманням необхідних документів на території України. Для вирішення цієї проблеми були розроблені відповідні поправки до російського законодавства.

Тепер українці, які хочуть отримати громадянство РФ, підписують заяву про відмову від українського громадянства, цей документ оформляється нотаріально, одна копія залишається в міграційній службі РФ, друга – направляється до України. Заява замінить довідку, яку раніше потрібно було отримувати в уповноважених органах України.

Закон набуває чинності 1 вересня 2017 року. 

Нагадаємо, що 9 липня у Росії розглянули поправки до законопроекту, які дозволять скасовувати рішення про надання громадянства засудженим за тероризм. Вони будуть стосуватися дозволу жителям України, які не можуть отримати довідку про вихід з громадянства, офіційно публічно відмовлятися від нього для того, щоб отримати паспорт РФ. 

Залиште свій коментар