Путін урочисто святкуватиме порушення меж України в окупованому Криму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент РФ відкриє низку об'єктів і відвідає окуповані міста.

Президент РФ Володимир Путін відвідає в п'яту річницю анексії Крим і Севастополь. Як повідомляється на сайті Кремля, він має намір відкрити низку об'єктів інфраструктури на окупованій частині України. У Севастополі він покладе квіти, а в Сімферополі зустрінеться з представителями окупаційної адміністрації.

Нагадаємо, 16 березня 2014 року в Криму провели псевдореферендум, під час якого переважна більшість кримчан нібито висловилися за незалежність півострова і приєднання до складу Росії. Його результати не визнали ні Україна, ні більшість країн-членів ООН. 18 березня 2014 року в Москві оголосили про входження Криму до складу РФ. Документ про приєднання Путін підписав з самопроголошеною владою півострова.

Напередодні, 17 березня, президент України на Михайлівській площі у Києві оголосив, що після свого повторного обрання на виборах планує почати процес повернення анексованого Криму. "Крим буде повернуто Україні. Ми зробимо все можливе, щоб це було зроблено якомога швидше, відразу ж після президентських виборів. Тому що ви чули неодноразові заяви Путіна, що до президентських виборів цього робитися не буде, тому що він дуже сподівається, що буде обраний хто-небудь, крім Порошенка для того, щоб нова українська влада приповзла на колінах і подарувала йому Крим", - заявив Петро Порошенко.

Крім того, низка країн виступили з низкою заяв, в яких засудили окупацію Криму і закликали Росію відновити територіальну цілісність України в її колишніх кордонах.

ВідеоП'ять років без Криму: ТСН зібрала ексклюзивні кадри та болісні спогади очевидців

П'ять років, як росіяни переслідують на півострові кримських татар і знищують там усе, що нагадує про Україну. У сюжеті - ексклюзивні кадри за два дні до взяття росіянами української території та болісні спогади про ті дні, коли  ми бачили, як Росія через Керч завозила військову техніку. Її "зелені чоловічки" зухвало розказували, як візьмуть півострів. А ми ще вірили у краще.  

П'ять років без Криму: ТСН зібрала ексклюзивні кадри та болісні спогади очевидців

Залиште свій коментар

Вибір редакції