Путін узаконив звання військових з Криму, які зрадили Україну

Також визнаються чинними їхні документи про освіту.

Президент Росії Володимир Путін підписав указ, яким визнав чинними військові звання і документи про освіту або кваліфікацію громадян, що проживають на територіях окупованої Криму і Севастополя і вступили на військову службу за контрактом до Збройних сил Росії.

Текст указу розміщено на офіційному російському інтернет-порталі правової інформації.

"Встановити, що військові звання, документи про освіту, про кваліфікацію громадян РФ, які проживають на територіях Республіки Крим та міста Севастополя, які вступили в період з 18 березня 2014 року до 2 січня 2015 року на військову службу за контрактом у військові частини та організації Збройних Сил РФ, дислоковані на цих територіях суб'єктів РФ, а також документи про проходження ними військової служби в збройних силах, військових формуваннях і правоохоронних органах України, в яких передбачена військова служба, визнаються чинними у разі подання оригіналів документів", - йдеться в указі.

Державна зрада: чому українські військові, що перейшли на бік Росії, повертаються додому

У 2014 році Крим покинуло більше двох тисяч українських військових. Більше 10 тисяч залишись в Криму і присягнуло на вірність фактично ворогу. Зараз порушено тисячі кримінальних справ проти колишніх українських військових за дезертирство і зраду. Нещодавно СБУ затримала дезертирів Олександра Баранова та Максима Одинцова. Чоловіки шукали можливості придбати атестати, щоб стати офіцерами уже російської армії. Російське Міноборони заявило про незаконне затримання їх військових на території Криму.

 

 

Нагадаємо, 24 листопада в окупованому Севастополі затримали нібито колишнього військовослужбовця штабу Чорноморського флоту, який, як стверджує ФСБ, за завданням розвідки Міноборони України збирав секретні дані про діяльність флоту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: