Путін в Індонезії

Рух Росії і Індонезії назустріч одна одній набирає обертів, заявив президент РФ Володимир Путін.

Рух Росії і Індонезії назустріч одна одній набирає обертів, заявив президент РФ Володимир Путін.

"Двосторонні відносини набувають все більш поступального і насиченого характеру", - сказав він, виступаючи в Джакарті на офіційному обіді президента Індонезії Сусіло Бамбанга Юдойоно.

Перший офіційний візит голови російської держави до Індонезії стане істотним стимулом до подальшої активізації відносин між двома країнами, переконаний Путін.

"Упевнений, що спільними конструктивними зусиллями ми зможемо зробити все необхідне, щоб утілити намічені плани в життя - на благо наших країн і народів", - сказав він. На закінчення Путін запропонував тост за здоров'я президента Індонезії і процвітання індонезійського народу. 

"Вперше президент Російської Федерації відвідав Індонезію, - сказав у свою чергу Сусіло Бамбанг Юдойоно. - Я дуже радий тому, що Індонезія і Росія продовжують розвиток політичних відносин, і ці відносини є основою для нашої співпраці". Успішно розвиваються і економічні зв'язки між двома країнами, зокрема, в таких сферах, як енергетика, гірничодобувна промисловість, нафтовидобуток, вважає голова індонезійської держави. 

"В зв'язку з цим радий відзначити, що сьогодні були підписані угоди про співпрацю між такими найбільшими нафтовими компаніями, як "Пертаміна" і "Лукойл", - додав він. - Також вітаємо підписання угоди між російською компанією "Русал" і індонезійською компанією "Анека тамбанг" у сфері розробки бокситів".

"Ми запрошуємо інвесторів з Росії до здійснення спільних проектів в наший країні", - підкреслив президент.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: