Путін в інтерв'ю 1991 року відмовився каятися за службу в КДБ і розповів про своє майно

Путін в інтерв'ю 1991 року відмовився каятися за службу в КДБ і розповів про своє майно

Фото: Reuters

"Розкаюються в злочинах", — сказав тодішній співробітник мерії Ленінграда Володимир Путін.

У своєму ймовірно найпершому інтерв'ю 1991 року нинішній президент РФ і тодішній співробітник мерії Ленінграда Володимир Путін заявив, що під час служби в КДБ жодних злочинів не скоював, тому не розкаюється.

Повне інтерв'ю міській газеті "Час пик" ще 39-річного Путіна, очільника комітету із зовнішніх зв'язків адміністрації Анатолія Собчака опублікувала Meduza.

Так, на запитання журналістки міської газети Наталії Нікіфорової про те, чи він не розкаюється у своєму минулому, а саме — в тому, що працював у КДБ, Путін відповів:

"Ні. Я не розкаююся. Розкаюються в злочинах. А я жодних злочинів не скоював. І не виправдовуюся. Хоча виправдовуватися легше, аніж зробити рішучий крок. Я його зробив".

Крім того, Путін розповів, наскільки його забезпечувала держслужба на той момент.

"Основні речі у мене є. Є машина. На жаль, вже не дуже хороша — "Волга" 72 року. Разом із дружиною, сім'єю і родиною живу в 54-метровій квартирі. У старому фонді", — зазначив він.

Нагадаємо, відповідно до даних за січень 2016 року, статки нинішнього президента РФ Володмира Путіна оцінюються в 40 мільярдів доларів. Таким чином, на той момент йому не вистачало зовсім трохи, щоб потрапити в п'ятірку найбагатших людей світу. 

Фото: ТСН.ua

Повʼязані теми:

Наступна публікація