Путін виділив мільярд рублів на охорону поїздів від терористів

Російський прем'єр виділив бюджету мільярд рублів на додаткові заходи безпеки для РЖД. Серед них - постові стрілці вздовж дороги та патрулі на квадроциклах.

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін підписав постанову уряду про виділення російській залізниці (РЖД) мільярда рублів субсидій на додаткові заходи безпеки.

РЖД, нагадаємо, заплановано виділити на забезпечення безпеки траси Москва - Санкт-Петербург 2,5 мільярда рублів, з яких один мільярд компанія передбачала отримати з бюджету.

Мінтранс раніше пропонував забезпечити цілодобове відеоспостереження за дорогою за рахунок охоронців на опорних постах. На кожному посту, на думку чиновників, повинні чергувати по 20 спеціально навчених стрільців, а самі пости повинні бути розташовані вздовж гілки через кожні 20 кілометрів. Мінтранс також пропонував створити вздовж залізничних шляхів дороги і видати охоронцям снігоходи і квадроцикли, щоб ті могли добиратися до підозрілих місць.

МНС також відзначало, що найближчим часом уздовж залізниці Москва - Санкт-Петербург з'являться вертолітні майданчики. Глава МНС Сергій Шойгу також вважає, що трасу необхідно обладнати камерами відеоспостереження.

Подібні заходи, на думку чиновників, допоможуть уникнути повторення трагедії 27 листопада, коли було підірвано "Невський експрес". Нагадаємо, тоді в результаті теракту загинули 27 і було поранено 94 людини.

Читайте також:

Версія: аварія "Невського експреса" не була терактом

Пасажири "Невського експреса" загинули через неякісні німецькі крісла

Путін почав розмову з росіянами із заклику "ламати хребет тероризму"

Свідки назвали ім'я підозрюваного у підриві "Невського експресу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: