Путін відмовився порівнювати себе зі Сталіним

Прем'єр-міністр РФ заявив, що недоречно порівнювати його з Йосипом Сталіним, так як сучасне російське суспільство не стало б терпіти подібного зловживання владою.

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін спростував думку про те, що в Росії існує культ його особи. Про це заявив глава уряду під час інтерв'ю західним журналістам. За словами Путіна, недоречно порівнювати його з Йосипом Сталіним, так як сучасне російське суспільство не стало б терпіти подібного зловживання владою.

Глава уряду відзначив, що для запобігання концентрації влади в руках однієї людини необхідно сильне громадянське суспільство. На думку Путіна, в Росії з цим ще є складнощі. Однак, на думку прем'єр-міністра, зрілість російського суспільства досить висока, щоб запобігти повторенню подій 30-х, 40-х і 50-х років минулого століття.

"Навіть у своєму гіршому нічному кошмарі я не можу уявити, що подібне може статися в сучасній Росії", - заявив Путін. За словами прем'єр-міністра, громадянське суспільство має дорослішати, зростати, зміцнюватися і відчувати свою власну силу.

За даними правозахисного товариства "Меморіал", жертвами сталінських репресій в період від 30-х по 50-і роки стали близько 4 мільйонів людей. Якщо враховувати розкуркулених, депортованих і висланих, то загальне число жертв становить понад 12 мільйонів. У 1956 році на з'їзді КПРС радянський лідер Микита Хрущов зачитав доповідь "Про культ особистості і його наслідки", в якому розкритикував дії Сталіна і засудив масові репресії.

Читайте також:

Путін: Янукович кардинально змінив відносини між Україною та Росією

Автомобіль Путіна потрапив у ДТП

Юрій Шевчук вражений бездіяльністю Путіна після їхньої розмови

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: