Путін відмовився від вічного життя

Глава російського уряду зізнався, які анекдоти йому розповідають друзі, і не захотів відповідати на безглузді запитання.

Російський прем'єр Володимир Путін під час спілкування з росіянами у прямому ефірі відповідав і на особисті запитання.

Наприклад, чи розповідають йому анекдоти про нього самого. З'ясувалося, що міністри цього не роблять, але деколи розповідають друзі.

Наприкінці програми Путін відповів і на відверто курйозні запитання. Наприклад, глядачка хотіла дізнатися, "чи відповідає Путін на безглузді питання?".

Путін, зі свого боку, поцікавився: "Ми зібралися для того, щоб обговорювати серйозні проблеми, тому я хочу запитати автора цього запитання, до якої категорії запитань він сам відносить своє запитання? І як розцінити наступне?".

У наступному повідомленні якийсь Сергій Долгов запитав у прем'єра про те, хотів би він жити стільки, скільки побажає, і чи готовий стати "громадянином вічності". І навіть залишив контактний телефон на випадок, якщо Путін відгукнеться на його пропозицію.

Але глава уряду РФ відмовився. "Я пишаются тим, що є громадянином Російської Федерації, мені цього достатньо", - підкреслив він.

Загалом передача з участю Путіна тривала чотири години і одну хвилину. Таким чином, російський прем'єр побив власний торішній рекорд спілкування з телеглядачами. Рік тому Путін спілкувався в аналогічному форматі три години вісім хвилин.

Читайте також:

Російський прем'єр проговорив наживо 4 години і побив власний рекорд

Путін відкинув пропозицію піти з політики: "Не дождетесь!"

Путін відмовив Тимошенко у підтримці на виборах

Путін почав розмову з росіянами із заклику "ламати хребет тероризму"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: